Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowe realizacje VBW Engineering w Mongolii

Z przyjemnością informujemy, że dzięki nowym partnerom z Mongolii, VBW Engineering dokonało  kolejnych, bardzo interesujących realizacji w Ułan Bator. To historyczne miasto-stolica leżące ok. 1350 m n.p.m. pomiędzy masywami górskimi, przez swój charakterystyczny surowy klimat, stanowi wyjątkowe wyzwanie dla systemów klimatyzacyjnych, które mają zapewniać optymalne warunki w pomieszczeniach.

W Ułan Bator powierzono naszym centralom wyjątkowo ciekawe zadanie zabezpieczenia optymalnego mikroklimatu w nowoczesnym budynku CENTRUM SOYOL SPA. Baseny, sauny, pomieszczenia odnowy biologicznej, restauracje oraz pomieszczenia administracyjne - każde z nich ma swoją, odmienną specyfikę, a nasze centrale OKEANOS i BS 4, dzięki zastosowanym technologiom zapewniać tam będą optymalne warunki dla każdego użytkownika.

Dzięki nowym partnerom, nasi obecni i przyszli kontrahenci będą mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do świadczonego przez wykwalifikowany personel doradztwa technicznego VBW Engineering w Mongolii i  środkowowschodniej części Azji.  Zapraszamy do współpracy!

 
 
2