Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

serwis helikopterKażde urządzenie wymaga doglądania, konserwowania i dbałości. Dzięki zorganizowanej sieci serwisowej i umowom serwisowym jesteśmy w stanie zapobiec, lub szybko usunąć pojawiające się problemy. Sprawny i fachowy serwis oraz systematyczne przeprowadzanie konserwacji, które oferuje nasza Firma jest podstawą dla zapewnienia bezawaryjnego funkcjonowania urządzeń. Autoryzowane odziały serwisu z terenu całego kraju doradzą, przeszkolą oraz dokonają niezbędnych regulacji parametrów pracy urządzeń. Dla naszych kontrahentów świadczymy takie usługi jak:

 

- demontaż urządzeń VBW Engineering na wskazanym obiekcie

- montaż urządzeń VBW Enginnering na wskazanym obiekcie

- montaż okablowania urządzeń klimatyzacyjnych

- uruchomienie urządzeń VBW Engineering na obiekcie - w tym montaż systemów chłodnictwa oraz palników gazowych

- przeglądy serwisowe wraz z prowadzeniem harmonogramu terminowych przeglądów na podstawie umów serwisowych, dzięki czemu klient może uzyskać nawet 5 lat gwarancji na urządzenie!!!!

- szkolenie kadry technicznej obiektu z zakresu obsługi urządzeń produkcji VBW

 

 

weblink Świadczymy również specjalistyczne usługi serwisowe poza granicami kraju. 

W celu zasięgnięcia szerszych informacji prosimy o <<< kontakt >>>

 

CENTRALNY SERWIS VBW ENGINEERING

tel: +48 (58) 58 629-91-99 wew. 170, 171, 172, 173

fax:+48 (58) 58 629-90-02
 e-mail : serwis@vbw.pl
 •  
  Aby ułatwić kontakt z Serwisem VBW Engineering zapraszamy do wypełnienia i przesłania nam poniższego formularza. Nasi pracownicy odpowiedzą na zgłoszenie na wskazany przez Państwa adres e-mail lub nr telefonu.
 •  
  Temat zgłoszenia:
 •  
  Imię i nazwisko *
 •  
  Nazwa firmy *
 •  
  NIP firmy *
 •  
  REGON firmy *
 •  
  Miasto i kod pocztowy *
 •  
  Ulica i nr lokalu *
 •  
  Województwo *
 •  
  Adres e-mail *
 •  
  Telefon kontaktowy *
 •  

 •  

W celu usprawnienia kontaktu z Działem Serwisu VBW Engineering zapraszamy również do pobrania Karty Zgłoszenia Awarii, wypełnienia jej i przesłania na adres: serwis@vbw.pl .

przycisk pobierz

 

przycisk pobierz

WORD   PDF
Administratorem danych jest VBW Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Chwaszczyńska 133D. Dane zbierane są dla potrzeb przyjęcia zgłoszenia, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłej komunikacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu będącego tematem zgłoszenia.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy, że nie jest Pani/Pan profilowana/profilowany. Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.